Maty

W ofercie Yorka znajdują się również maty do różnego rodzaju aktywności fizycznej.

  • Mata do ćwiczeń

Ma grubość 0,8 cm i jest wykonana z pianki PC, odpornej na odkształcenia. Ma wymiary 178 x 60 cm.  Wygodna do treningów fitness o dużej rozpiętości intensywnosci.

Mata do cwiczen York Fitness

  • Mata do jogi

Wykonana  odpornej na odkształcenia pianki, ma wymiary 61 x 180 x 0,5 cm. Dedykowana dla praktykowania jogi, może być jednak wykorzystywana także w różnych innych ćwiczeniach fitness.

Mata do jogi York Fitness

  • Mata do pilatesu

Przeznaczona do treningu pilates mata ma wymiary 61 x 183 x 0,8 cm. Dostępna w kolorze fioletowym wraz z taśmą do pilatesu, która ułatwi wykonywanie niektórych ćwiczeń a także pomoże w rozciąganiu

Mata do pilatesu York z tasma

Piłki gimnastyczne

Przeznaczone do efektywnego treningu całego ciała. Są wykonane z tworzywa sztucznego i mają specjalną, antypoślizgową powierzchnię. Wyposażono je w system anti-burst co oznacza, że w razie przebicia piłki powietrze uwalnia sie powoli. W zestawie z piłką dołączona jest pompka.

Piłki dostępne są w kolorze fioletowym (średnica 55 cm, wytrzymałość 200 kg) oraz czarnym (średnica 65 cm wytrzymałość 250 kg). Wielkość piłki należy dobrać odpowiednio do wzrostu.

York Fitness Pilka

Hantelki VDB

To pokryte winylem żeliwne hantelki dostępne w różnych wagach (od 0,5 do 2,5kg) i kolorach. Idealne zarówno do wykorzystania podczas zajęć aerobikowych, takich jak TBC czy ABT, jak również do treningu w domowym zaciszu. Wykonywać nimi można szereg ćwiczeń, wzmacniających ręce, plecy oraz klatkę piersiową.

Hantle_VDB_York Fitness

 

Zobacz również:  YORK FITNESS T-II 7000 – BIEŻNIA TRENINGOWA LIGHT COMMERCIAL  |  WIOSŁA YORK FITNESS R-I 7000  |  ORBITREK YORK FITNESS X-II 7000  |  YORK FITNESS C-II 7000 ROWER TRENINGOWY POZIOMY

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować