Nasza ocena: 8/10

  • 16 stopniowa regulacja oporu
  • Magnetyczny system hamowania
  • Regulacja oporu sterowana elektronicznie
  • 22 predefiniowane programy (w tym 4 sterowane tętnem)
  • Wbudowany odbiornik umożliwiający odczyt z pasa napiersiowego (który zaleca się dokupić)

York Fitness C301

Jest to według nas kolejny wyposażony w mnóstwo funkcji i wysokiej jakości rower Yorka. C301 wygląda świetnie i jest to jeden z tych rowerów, obok których nie można przejść obojętnie opierając się pokusie, by na niego wsiąść. Rower jest bardzo wygodny w użyciu, posiada regulowane zarówno poziomo jak i pionowo siodełko, dzięki czemu można odnaleźć idealną pozycję do jazdy.

Komputer jest bardzo łatwy w obsłudze, aczkolwiek niektórym mogą przeszkadzać małe cyfry na wyświetlaczu, które ciężko im będzie przeczytać, ale na wyświetlaczu wszystkie dane ułożone są w łatwy i przejrzysty sposób. Rower ma 22 predefiniowane programy treningowe, których poziom  waha się od łagodnych do naprawdę trudnych w wykonaniu, tak więc powinny zapewnić urozmaicony trening przez lata.

York Fitness C301 konsola

4 programy sterowane tętnem opierają się na wieku użytkownika oraz zmieniają cele prędkości i poziomów oporu tak, by utrzymać puls w strefie cardio bądź spalania tkanki tłuszczowej. Użytkownik może tez zaprojektować swój własny program oraz skorzystać z funkcji fit test, by monitorować swoje postępy.

Można również zerknąć okiem na wersję C302– ma ona możliwość korzystania z tych samych programów a dodatkowo z lepszej pozycji jazdy oraz czterech profili użytkownika co jest przydatne, jeżeli z urządzenia korzysta więcej niż jedna osoba w gospodarstwie domowym.

Podobnie jak w innych urządzeniach Yorka również w C301 można poczuć wysoką jakość nawet w wyglądzie uchwytu na bidon. Rower objęty jest 3 letnią gwarancją.

Jest to rower wysokiej jakości, który posiada równie urozmaicone funkcje jak większość droższych modeli.

Zobacz również:  Bieżnia York Fitness T110 Active  |  Bieżnia York Fitness T301  |  Rower poziomy York Fitness C760  |  Rower treningowy York Fitness C210 Perform

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować